Wiadomości: Atomowy preorder - grudzień 2017

Atomowy preorder - grudzień 2017

2017-10-09 21:49:31 - Rodzyn

Ruszył grudniowy preorder w ATOM Comics i Avalon we współpracy ze sklepem, przedstawia Wam co nowego i ciekawego znajdziecie w tym miesiącu w zapowiedziach Marvela.


Marvel rozbudza emocje fanów dając kolejne wskazówki na powórt Fantastycznej Czwórki. Póki co jednak w grudniu zobaczymy jedynie początek wspólnych przygód Johnnego Storma i Bena Grimma w serii Marvel Two-In-One. Bohaterowie udadzą się w poszukiwania pozostałych członków Pierwszej Rodziny Marvela, jednak jakie będą tego efekty, dopiero przyjdzie nam się dowiedzieć.

Jean Grey powraca! W grudniu powróci jedna z od dawna nie widzianych postaci, której obecność poza kartami komiksów była zdecydowanie jedną z dłuższych w porównaniu do innych bohaterów, których spotkał podobny los w ostatnich latach. Powrót nastąpi na łamach miniserii Phoenix Resurrection: Return of Jean Grey. Innym ciekawym projektem ze świata mutantów jest miniseria X-Men: Grand Design, gdzie uznany artysta komiksowy Ed Piskor na swój sposób skondensuje wieloletnią historię mutantów.

Grudzień to także wkroczenie kolejnych serii w erę Marvel Legacy, stąd też dobrym punktem startowym dla czytelników mogą być kolejne numery takich serii jak HawkeyeMs. MarvelUnbeatable Squirrel GirlWeapon X i Generation X. Powróci także seria Tales of Suspense, gdzie w pierwszej historii Hawkeye będzie musiał współpracować z Winter Soldierem, by sprawdzić, czy Black Widow rzeczywiście zginęła w trakcie Secret Empire.

Można też już zamiawiać styczniowy 675. numer Avengers, gdzie rozpocznie się historia No Surrender. Od tego momentu Marvel będzie wydawał tylko tę jedną serię o Mścicielach co tydzień. Będzie ona współczesną wersją Avengers: Dissasembled, zamknie pewien rozdział w życiu drużyny i rozpocznie kolejny. Styczeń to także jubileuszowy, 150. numer Guardians of the Galaxy, gdzie powróci Adam Warlock.

W świecie Gwiezdnych Wojen rozpocznie się miniseria Storms of Crait, która, choć rogrywać się będzie w czasach starej trylogii, nawiązywać będzie do ósmego epizodu sagi, a konkretnie tytułowej planety Crait.

Grudzień nie obfituje w wydania zbiorcze nowych serii, mamy tu jedynie pierwszy tom Icemana, zbiorcze Venomverse i po raz pierwszy na pamierze: Immortal Iron Fists - miniserię wydawaną pierwotnie wyłącznie w formie elektornicznej na platformie Comixology. 

Zaczyna się także powoli promocja fimu o przygodach Czarnej Pantery, stąd też takie wydania zbiorcze jak BLACK PANTHER DIGEST TPzbierajce co ważniejsze historie z życia postaci, a także takie dwa tomy jak BLACK PANTHER QUEST i BLACK PANTHER MAN WITHOUT FEAR COMPLETE COLLECTION

Zbliżają się premiera drugiego sezonu serialu Legion pociąga za sobą także premierę takich znaczących tytułów związanych z tą postacią jak X-MEN LEGION: SHADOW KING RISING i X-MEN: LEGION QUEST.

Fani potężnych wydań zbiorczych w grudniu powinni zainteresować się kolejną częścią MARVEL MASTERWORKS, gdzie znaleźć można osiemnasty tom zbierający przygody Avengers. 

Wśród grudniowych wydań zbiorczych można znaleźć też m.in. kompletne wydanie komiksów z lini MARVEL MANGAVERSE, zbiorcze wydanie pierwszych przygód INHUMANS, pierwsze kompletne wydanie DEADPOOL'a autorstwa duetu Duggan/Posehn oraz album zbierający nagradzaną serię VISION, tym razem wraz z dodatkami zawartymi w edycji Director's Cut.

Do 20 października promocja -10% na wszystkie wydania zbiorcze!


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.