Avalon » Archiwum » Kwiecień 2010

Archiwum: Kwiecień 2010

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Amazing Spider-Man #628

wyd. 2010-04-21

Amazing Spider-Man #628
"Vengeance Is Mine!"
Scenariusz:
Mark Waid, Tom Peyer, Roger Stern;
Rysunki:
Lee Weeks, Todd Nauck;

Bezsilny Juggernaut leży przed tajemniczym Kosmicznym Avatarem, który zamierza go zabić i jedynie Spider-Man stoi mu na drodze. Jeśli nasz bohater chce powstrzymać nadciągający chaos, musi pertraktować z rozgniewaną istotą, która może rozgnieść go jak insekta, oraz przetrwać szaleńczą pogoń z jednego końca Manhattanu na drugi. Roger Stern i Lee Weeks prezentują drugą część trylogii ze Spider-Manem i Juggernautem; Cosmic Avatar nalegał, aby zatytułować ją: "Zemsta jest moja"!

Amazing Spider-Man #629

wyd. 2010-04-28

Amazing Spider-Man #629
"With Great Power..."
Scenariusz:
Roger Stern;
Rysunki:
Lee Weeks;

Spider-Man i Juggernaut są uwięzieni w nieziemskim królestwie przez istotę posiadającą moc łączenia umysłów. Kim jest ich ciemiężca? Jakie ma powiązania ze Spider-Manem? Dlaczego nienawidzi Juggernauta? Wszystko zostanie ujawnione w ostatecznej rozgrywce, która zatrzęsie Manhattanem w posadach i doprowadzi trylogię Spider-Mana i Juggernauta do nieodwracalnego końca. Plus prolog do "Return of the Lizard" autorstwa Zeba Wellsa i Chrisa Bachalo.

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3

wyd. 2010-04-14

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #3
"Part 3"
Scenariusz:
Marc Guggenheim;
Rysunki:
Adriana Melo;

Czy Jackpot pokona nowego, morderczego Boomeranga? Czy będzie w stanie przechytrzyć podłego Rose? Czy jeśli przetrwa to wszystko, będzie gotowa na największe wyzwanie w jej krótkiej karierze superbohaterki?

New Avengers #64

wyd. 2010-04-28

New Avengers #64
Scenariusz:
Brian Michael Bendis;
Rysunki:
Mike McKone;

Hood, Norman Osborn i dodatkowo zobaczymy, co stanie się z Mockingbird.

Peter Parker #2

wyd. 2010-04-28

Peter Parker #2
Scenariusz:
Bob Gale;
Rysunki:
Patrick Olliffe;

Życie najsłynniejszego alter ego w świecie Marvela toczy się dalej! Podczas gdy Spider-Girls biorą szturmem Nowy Jork, burmistrz Jameson i jego Anti Spider-Squad ruszają na łowy. Ale czy zostanie coś z Petera Parkera, gdy jego sublokatorka Michelle przyjdzie odebrać zaległy dług? Bob Gale i Pat Olliffe powracają, aby przedstawić codzienne życie spłukanego, lecz zaradnego Petera Parkera.

Siege: Spider-Man

wyd. 2010-04-21

Siege: Spider-Man
Siege
Scenariusz:
Brian Reed;
Rysunki:
Marco Santucci;

Podczas Siege Spider-Man musi zmierzyć się z Venomem.

Spider-Man: Fever #1

wyd. 2010-04-07

Spider-Man: Fever #1
Scenariusz:
Brendan McCarthy;
Rysunki:
Brendan McCarthy;

Spider-Man zostaje porwany przez zdeprawowane plemię spider-demonów i ma być zjedzony żywcem. Dr Strange wyrusza na niebezpieczną, okultystyczną misję, by uratować przyjaciela i po drodze zadziera z kilkoma dziwacznymi postaciami.

Spider-Man: Origin of the Hunter

wyd. 2010-04-14

Spider-Man: Origin of the Hunter
Scenariusz:
Stan Lee, Marc Guggenheim;
Rysunki:
Steve Ditko, Mike Mayhew;

Wiesz, że stoją za tym, co spotyka Spider-Mana w "The Gauntlet"; teraz poznaj korzenie rodziny jego największych wrogów - Kravinoffów. Kiedyś był najlepszym myśliwym, który sam potrafił złapać i zabić każdą bestię, aż jego obsesja na punkcie Spider-Mana przyniosła mu zgubę. Teraz, wraz z odkryciem przez jego córkę, Anę, jego pamiętnika, bądź świadkiem jego wcześniejszych potyczek ze Spider-Manem.

Web of Spider-Man vol. 2 #7

wyd. 2010-04-14

Web of Spider-Man vol. 2 #7
"Gauntlet: Origins - Kraven: The Bride Of The Hunter"
Scenariusz:
Fred Van Lente, Tom DeFalco, Joe Casey;
Rysunki:
Ron Frenz, Jim Mahfood, Philippe Briones;

Kraven the Hunter. Nawet po śmierci jego dziedzictwo niepokoi Spider-Mana. Podczas gdy wydarzenia z "The Gauntlet" wirują wokół Spider-Mana, rodzina Kravena pociąga za sznurki, prowadząc tajemniczą grę do złowieszczego końca. W tym miesiącu Fred Van Lente i Barry Kitson przedstawiają czasy, w których młody Sergei Kravinoff poddawał się brutalnemu treningowi. Zobacz, jak człowiek stał się łowcą... i dowiedz się, dlaczego rodzina potrzebuje jego przywództwa bardziej niż kiedykolwiek. Tymczasem, w "Spectacular Spider-Girl", wojna gangów rozgorzała na dobre, a ostatnia strona wstrząśnie światem Mayday Parker, albowiem KTOŚ wraca do miasta... i walka ze zbrodnią wybuchnie na nowo. W zeszłym roku Paper Doll wkroczyła w życie Spidera, napastując Bobby'ego Carra, który był wtedy chłopakiem Mary Jane Watson. Teraz, gdy MJ wróciła do Nowego Jorku, a życie Bobby'ego Carra legło w gruzach, Paper Doll zapoluje na rudowłosą. Czy Spidey zdoła ją ocalić?

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.