Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #2

Black Widow vol. 3 #2

Black Widow vol. 3 #2

"Shanghaied"

Postacie
Zapowiedź

• Ta seria jest tak dobra, że nie możemy zmuszać was do czekania na jej kolejny numer aż cały miesiąc!

Streszczenie

Shanghai, teraz. Samochód na który spadła Black Widow zostaje potrącony przez inny pojazd, przez co kobieta boleśnie z niego spada. Po chwili podchodzi do niej Iron Scorpion.

Czternaście godzin wcześniej. Kierujący pojazdem Isaiah tłumaczy Natashy, kim są jej klienci i jakie jest jej zadanie. Kobieta wie, z kim ma do czynienia, gdyż już wcześniej z nimi pracowała. Po chwili wychodzi z auta, gdy są już na lotniksu.

Shanghai, kilka godzin później. Black Widow spotyka się z panem Lin, którego prosi, by przeszedł od razu do interesów. Mężczyzna pokazuje jej zdjęcie osoby, którą kobieta ma uratować, gdyż on ze względu na politykę nie może zająć się tym osobiście. Black Widow obiecuje pomóc i ku jego zaskoczeniu identyfikuje postać ze zdjęcia jako jego syna.

Później. Kobieta dociera do łodzi, gdzie zabija pilnujących ją mężczyzn. Gdy na miejscu znajduje martwego syna pana Lina, orientuje się, że coś jest nie tak i w ostatnim momencie udaje jej się wyskoczyć z eksplodującej łodzi. 

Nowy Jork. Mężczyzna o nazwisku Aames spotyka się w imieniu chcącej pozostać anonimową firmy z Isaiahem. Żąda on odszkodowania za działanie Natashy, jednak przedstawiciel Black Widow nie ma zamiaru z nim dyskutować. Gdy Aames wychodzi, Isaiah dzwoni do Renee, którego prosi o podpięcie pod samochód rozmówcy pluskwy. 

Tymczasem Black Widow wraca do posiadłości pana Lin, jednak na miejscu znajduje tylko trupy. Po chwili zostaje zaatakowana przez tajemniczą postać. Udaje jej się uniknąć ciosów, wypada jednak przez okno. Samochód na który spadła Black Widow zostaje potrącony przez inny pojazd, przez co kobieta boleśnie z niego spada. 

W tym samym czasie, Isaiah podsłuchuje swojego niedawnego rozmówcę, który w swej limuzynie przeprowadza spotkanie z dwójką partnerów. Ich celem jest zdobycie pieniędzy od Black Widow i zabicie jej w ramach zemsty za ich szefa. jak się okazuje planują również zabójstwo Isaiaha.
 
Do Black Widow podchodzi mężczyzna, który przedstawia się jako Iron Scorpion. Kobieta przypomina sobie, iż był to kryptonim misji, którą wykonywała parę lat wcześniej. Mężczyzna przyznaje jej rację - zabiła wtedy jego brata. Natasha stwierdza, że pamięta wiele zleceń, a tego konkretnego nie żałuje. Gdy na miejscu pojawia się kilku policjantów, a Iron Scorpion postanawia się nimi zająć, Black Widow ucieka. Po chwili atakuje swojego przeciwnika z  zaskoczenia, a następnie wrzuca pod nadleżdzającą ciężarówkę. Po przeciwniku zostaje jedynie plama krwi - zdołał uciec i Natasha spotka go pewnie ponownie.

Dziewięć godzin później. Isaiah odbiera Natashę z lotniska i wypytuje ją o misję, przypomina również, jak ciężko jest zajmować się jej biznesem, w międzyczasie wyrzucając mały pakunek do kosza.  Kobieta nie ma jednak ochoty rozmawiać teraz o pieniądzach i pyta jak jemu minął ten czas. Isaiah stwierdza, że jak zazwyczaj, zajął się czym trzeba.

Dziewięć godzim wcześniej. Isaiah chowa broń do paczki, a następnie ściąga rękawiczki i odjeżdza z parkingu, pozostawiając za sobą samochód podziurawiony przez kule, z martwym panem Aamesem i jego dwójką towarzyszy.

Black Widow wita czarnego kota imieniem Liho, który czeka na nią przed drzwiami kamienicy . Wita ją również Ana, sąsiadka wyglądająca przez okno jednego z mieszkań. Po krótkiej rozmowie Natasha wchodzi do budynku, nie puszcza jednak Liho do swojego mieszkania - dwa razy nie popełni tego samego błędu.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2 Black Widow vol. 3 #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.